Pocztówki z wakacji 2026

Nie macie wrażenia, że wysyłanie pocztówek z wakacji od jakiegoś czasu wyszło z użycia? Stało się niemodne, niepotrzebne, staroświeckie... 

A przecież to niezwykle miły gest, który mówi pamiętam o tobie, nawet jeśli jestem na wakacjach”. 
Kto nie cieszyłby się z otrzymanej pocztówki od rodziny czy znajomych?
No właśnie! 
Dlatego postanowiliśmy wrócić do wakacyjnej tradycji i ruszamy z akcją Pocztówka z wakacji 2026.

To jak? Dołączasz? ;) Prosimy o wysyłanie pocztówek na adres muzeum: 
 

Muzeum Kultury Wilamowskiej
ul. Więźniów Oświęcimia 19
43-330 Wilamowice

 

Z zebranych pocztówek zrobimy piękny kolaż, który każdy będzie mógł podziwiać odwiedzając nasze muzeum. Najciekawszymi pocztówkami pochwalimy się w social mediach.

Przywróćmy razem pocztówki do łask! <3