Pocztówki z wakacji 2026
Nie macie wrażenia, że wysyłanie pocztówek z wakacji od jakiegoś czasu wyszło z użycia? Stało się niemodne, niepotrzebne, staroświeckie...
A przecież to niezwykle miły gest, który mówi „pamiętam o tobie, nawet jeśli jestem na wakacjach”.
Kto nie cieszyłby się z otrzymanej pocztówki od rodziny czy znajomych?
No właśnie!
Dlatego postanowiliśmy wrócić do wakacyjnej tradycji i ruszamy z akcją Pocztówka z wakacji 2026.
To jak? Dołączasz? ;) Prosimy o wysyłanie pocztówek na adres muzeum:
Muzeum Kultury Wilamowskiej
ul. Więźniów Oświęcimia 19
43-330 Wilamowice
Z zebranych pocztówek zrobimy piękny kolaż, który każdy będzie mógł podziwiać odwiedzając nasze muzeum. Najciekawszymi pocztówkami pochwalimy się w social mediach.
Przywróćmy razem pocztówki do łask! <3